Vlada Crne Gore
Potpredsjednik za politički sistem, unutrašnju i spoljnu politiku
i ministar pravde

Running Sneakers Storeadidas NMD Human Race

Broj: 01-7239/11
Podgorica, 19.oktobar.2011.godine

VIŠI SUD
g. Hasniji Simonović, predsjednici Udruženja sudija Crne Gore

PODGORICA

Uvažena gospođo Simonović,

Imajući u vidu činjenicu da je Skupština Crne Gore na 24. sjednici četvrtog vanrednog zasijedanja u 2011. godini, održanoj 28. septembra utrvrdila Nacrt Amandmana na Ustav Crne Gore i isti dala na javnu raspravu, koja je otvorena zaključno sa 31.oktobrom 2011. godine, Ministarstvo pravde Crne Gore smatra jako korisnim da u procesu trajanja javne rasprave, u saradnji sa pravosudnim organima, civilnim društvom i drugom stručnom javnošću, organizuje stručnu raspravu o Nacrtu Amandmana na Ustav Crne Gore.

U tom cilju zadovoljstvo mi je da Vas pozovem da prisustvujete stručnoj raspravi o Nacrtu Amandmana na Ustav Crne Gore, koja će se održati 27. oktobra 2011. godine u sali stare zgrade Vlade Crne Gore, sa početkom u 9.30 časova.

U prilogu vam dostavljamo program stručne rasprave.

Molimo Vas da svoje učešće potvrdite na e-mail: ana.barada@gov.me, merida.bakovic@gov.me , ili putem tel. 407 528, 407 504, zaključno sa 25. oktobrom 2011. godine.

S poštovanjem,

Duško Marković