Na redovnoj sjednici Skupštine Udruženja sudija Crne Gore koja je održana 29.10.2019. godine, potvrđen je reizbor Hasnije Simonović, sudije Vrhovnog suda Crne Gore, na mjesto predsjednice Udruženja. Ovim je dat novi mandat sudiji Simonović na naredne četiri godine.

Na istoj sjednici za sekretara USCG je reizabran Amir Đokaj, predsjednik Osnovnog suda u Ulcinju, dok je za predsjednika Izvršnog odbora izabran Sava Mušikić, sudija Osnovnog suda u Nikšiću. Istom prilikom su potvrđeni i mandati delegata u Skupštini USCG.

Authentic Nike SneakersAir Jordan Release Dates 2021 , Apgs-nsw

U skladu sa Statutom USCG, članovi stalnih organa Udruženja biraju se na period od četiri godine i tokom tog mandata uživaju prava i odgovaraju za obaveze koje su bliže određena Statutom, sa zadatkom da predstavljaju sve crnogorske sudove u najvišem organu Udruženja.

Reizabrano i izabrano članstvo USCG će nastaviti sa implementacijom aktivnosti koje su usmjerene ka promociji sudstva i zaštiti sudijskog interesa, u cilju ostavarenja ciljeva i misije Udruženja sudija Crne Gore.

Odluka o izboru članova Izvršnog odbora USCG

Odluka o izboru Sekretara USCG