Sava Mušikić, sudija Osnovnog suda u Baru i član skupštine USCG i Milivoje Krivokapić, savjetnik u USCG sastali su se sa gospodinom Hartmutom Rankom, direktorom programa vladavine prava za jugoistočnu evropu fondacije Konrad Adenauer (KAS).

Authentic Nike Sneakersjordan Release Dates

Na sastanku je predstavljen rad Udruženja sudija Crne Gore, uz osvrt na aktuelno stanje i izazove koji se tiču crnogorskog sudstva. Pored toga, razmatrane su nove ideje i polja djelovanja USCG, a koje bi mogle biti podržane od strane fondacije Konrad Adenauer. Dosadašnji rad USCG je ocijenjen kao izuzetno efektivan i zanimljiv od strane gospodina Ranka, uz isticanje otvorenosti za saradnju i savjetovanje po svim pitanjima.

Susreti predstavnika fondacije Konrad Adenauer i Udruženja sudija Crne Gore su sada već postali tradicionalna praksa i uvijek su dobra prilika za razmatranje saradnje i uzajamne podrške na idejama i aktivnostima koje su od značaja za crnogorsko sudstvo.