Hasnija Simonović, Predsjednica Udruženja sudija Crne Gore, sastala se 02.12.2014. godine sa Evom Katinkom Šmit, zamjenicom Šefa odsjeka za Vladavinu prava ODIHR-a.

Asics footwearNike Dunk Low Disrupt Pale Ivory – Grailify

Sastanak je održan na poziv predstavnice ODIHR-a, radi boljeg razumijevanja situacije, razvoja i potreba na polju nezavisnosti pravosuđa i refome sudstva u Crnoj Gori, u cilju kreiranja programa podrške na polju vladavine prava za 2015. godinu i nadalje.

Na sastanku je predstavljen rad Udružena sudija Crne Gore, uz poseban osvrt na uključenost Udruženja u aktivnosti koje se tiču unapređenja nezavisnosti i reforme sudstva.

Takođe, na sastanku je zaključeno da postoji prostor za dalju i uspješniju saradnju na navedenim poljima vladavine prava.