Na poziv Britanske ambasade u Podgorici, predstavnici Udruženja sudija Crne Gore prisustvovali su sastanku sa predstavnicima Britanske ambasade, održanom 23.04.2014. godine.

Nike air jordan Sneakersnike fashion

Na sastanku koji je održan u Britanskoj ambasadi u Podgorici, kao predstavnici Udruženja sudija Crne Gore, prisustvoavali su Hasnija Simonović, predsjednica Udruženja i Milivoje Krivokapić, administrativni savjetnik u Udruženju, dok su kao domaćini sastanka bili prisutni Lyndon Radnedge, Ivan Vukčević i Milovan Grba.

Cilj sastanka je bilo upoznavanje i prezentacija aktivnosti i rada Udruženja sudija Crne Gore, kao i oblasti djelovanja i podrške Britanske ambasade u Podgorici. Razmatrana su i polja zajedničke saradnje u budućnosti, i izraženo je obostrano zadovoljstvo zbog razmjene korisnih informacija.

Udruženje sudija Crne Gore će predstaviti svaku buduću saradnju sa Britanskom ambasadom u Podgorici.