UDRUŽENJE SUDIJA CRNE GORE

MINISTARSTVO PRAVDE

latest Nike releaseMen’s shoes

PODGORICA

Veza Vaš broj 01-307/10 od 09.03.2010. godine.

U prilogu akta dostavljamo Vam obrazac za izvještavanje, koji ste dostavili USCG dana 09.03.2010. godine. , uz napomenu da je Skupština USCG održana 30.05.2009. godine. , kada je izabrano novo rukovodstvo i ovjereni mandati članova Skupštine, i odlučeno da se sve sudije u sudovima CG u smislu statutarnih obaveza izjasne o članstvu u USCG.

Prema statutarnim odredbama, članom USCG se smatra sudija koji prihvata statut i ciljeve USCG, a članstvo se stiče potpisivanjem izjave.

Dana 29.10.2009. godine. Održana je skupština USCG, kada je utvrđen broj članova udruženja, dostavljanjem izjava o pristupanju Udruženju i organizovane aktivnosti, koje nijesu privedene kraju.

Iz tih razloga, Udruženje USCG nije bilo uključeno u realizaciji mjera i aktivnosti iz Akcionog plana.

S poštovanjem,
Predsjednik USCG